Laimes laborotorija

Delfi podkāsti.

 

Seksuālās vēlmes attiecībās – jo vairāk atšķiras, jo lielāka problēma
Atšķirīga izpratne un vēlmes guļamistabā. Cik bieži jānodarbojas ar seksu? Vai katram vajag pastāvēt par savām vēlmēm? Ko darīt, ja laika gaitā seksuālās vajadzības katram no pāra krietni izmainījušās? Par to podkāsta "Laimes laboratorija" 14. epizodē sarunājas "Delfi" žurnāliste Dita Vinovska un psihoterapeits Andris Veselovskis.

 

 

Hiperprieks – situācija, kad laimes sajūta apreibina un kaitē
Laime un prieks ir sajūtas, pēc kā tiecas teju katrs. Ja skumjas bieži tiek gānītas un cilvēki mēģina no tām atbrīvoties, tad ar prieku tā rīkojas vien retais. Tomēr izrādās, ka arī pārāk liels prieks un laimes sajūta var kaitēt. Ja mūs tā apreibina un sajūtās lidināmies virs zemes, tad kritiens var būt neiedomājami sāpīgs un piecelšanās – pagalam grūta. Par to, kas īsti ir hiperprieks, ko tas var nodarīt un kā to pārvaldīt, podkāsta "Laimes laboratorija" 13. epizodē skaidro žurnāliste Dita Vinovska un psihoterapeits Andris Veselovskis.

 

 

Jauns kolektīvs un stress par nezināmo – izaicinājumi, uzsākot studijas
Studiju uzsākšana, kad jānomaina iepriekšējais kolektīvs pret citu, var būt liels izaicinājums. Jāpielāgojas ne tikai augstākās izglītības iestādes prasībām, lekciju un nodarbību ritmam un pasniedzēju izvērstajiem uzdevumiem, bet jāiepazīst virkne jaunu cilvēku, ar kuriem dien dienā nāksies komunicēt. No vides, kur visi tevi pazīst un kur esi līderis, studiju laiks var iemest "katliņā", kur satikušies pat desmit līderi. Vai adaptēšanās grūtības ir normāla lieta, uzsākot studijas, un vai pozitīvs satraukums var mīties ar stresu podkāsta "Laimes laboratorija" 12. epizodē skaidro žurnāliste Dita Vinovska un psihoterapeits Andris Veselovskis.

Tālr.: +371 29448680   |  Rīga, Maiznīcas 12-1 (skatīt karti)   |  Noteikumi

Vizītkarte Raksti abonementiem Raksti un podkāsti Pieteikšanās Kolēģiem