Vizītkarte Raksti un video Atbildes uz jautājumiem Pieteikšanās Kolēģiem
Jautājums par vīra sānsoļiem.
Vīra tieksmes pēc grupveida seksa orģijām
 
Labdien! Esmu laulībā nu jau 20 gadus. Nejauši uzzināju par vīra sānsoļiem. To sapratu pēc viņa uzvedības un vienkārši uzprasīju tieši, viņš pats atzinās. (Ja tik ilgi dzīvots kopā, tad sieviete to vienkārši jūt...) Vēl uzzināju, ka viņš ielicis sludinājumu internetā, kur meklē seksu ar divām sievietēm, erotiskas ballītes, grupveida seksu. Ko man darīt? Varbūt tā ir kāda patoloģija, un man labāk šķirties?
 
Nedaudz par sevi: neesmu nekāda mājsaimniece, esmu sportiska, bez liekā svara, izskatos 10 gadus jaunāka nekā rāda pases dati. Esmu seksuāla, neesmu konservatīva seksā. Gribu seksu un nekad vīram neesmu atteikusi tuvību, bet esmu saņēmusi atteikumus no viņa, jūtas noguris utt.
 
 
 
                                              Atbilde.
 
      Vīra seksuālā interese ir vērsta uz citām sievietēm. Parasti to izraisa pārrāvums laulāto attiecībās, kuram var būt dažādi iemesli. Ir nozīme tam, kas ir katra partnera prātā. Ir svarīga mijiedarbība starp partneriem. Lai noskaidrotu, kas ir vīra prātā, ar viņu ir jārunājas. Acīmredzot viņam ir kādi iekšēji iemesli, kādēļ viņš negrib seksu ar sievu. Varbūt viņš jūtas aizvainots vai dusmīgs. Varbūt nejūtas pietiekoši potents attiecībās ar sievu. Dažkārt, ja sieviete grib seksu biežāk, vīrietis sāk justies mazvērtīgs, ka viņš nespēj sievieti apmierināt tik, cik viņa grib. Vīrietim var būt arī tāda psiholoģiska problēma, ka viņš mīl savu sievu, bet nespēj nodarboties ar viņu ar seksu.
      Šķirties vai dzīvot kopā?
Uz šo jautājumu varat atbildēt tikai Jūs pati. Vai Jūs jūtaties labi attiecībās ar savu vīru? Vai jūs viens otru stiprinat vai atņemat viens otram spēku? Vai jums abiem ir patīkami būt kopā? Šobrīd ir svarīgi izjust un apdomāt šos jautājumus. Tāpat ir svarīgi izrunāt satraucošos jautājumus kopā ar vīru. Kopīgā jautājumu apspriešana varētu parādīt, vai jūs abi kopā spējat risināt problēmas un veidot attiecības vai nē. Jo vairāk laulātie var būt kā viena sadraudzīga komanda, jo perspektīvākas ir attiecības. Jo mazāk kopīgu interešu un savstarpējas sapratnes, jo prognoze ir pesimistiskāka.
      Viena vai otra partnera sānsoļi parasti ir sekas kādām ilgstošām problēmām attiecībās starp laulātajiem. Sānsolis var būt ceļš uz attiecību sabrukumu. Sānsolis var būt arī kā iemesls sākt kopt savas attiecības, sākt interesēties vienam par otru, sākt runāties. Parasti, ja abi partneri vēlas attiecības glābt un ir gatavi pie tā strādāt, tad tas arī izdodas. Ja tikai viens partneris grib kaut ko mainīt, otrs neko nedara, tad neko izmainīt nevar.
 
                                   Vēlot veiksmi, Andris Veselovskis.
 

Tālr.: +371 29448680   |  Rīga, Maiznīcas 12-1 (skatīt karti)

Vizītkarte Raksti un video Atbildes uz jautājumiem Pieteikšanās Kolēģiem