Dzīvošana sapnī.
Labdien! Jautājums skan šādi: Kā pārstāt dzīvot sapnī? Tas ir kļuvis ārkārtīgi nogurdinoši katru dienu un nakti sapņot par neiespējamo, bet laikam tā ir mana rakstura sastāvdaļa, bet - ļoti traucējoša. Vissāpīgāk ir piedzīvot vilšanos, kas gadās gandrīz vienmēr. Tas attiecas arī uz vīriešiem. Šīs izjūtas pārvēršas pat fanošanā. Ir cilvēki ar spēcīgu realitātes sajūtu un es viņus apskaužu. Kā lai es arī tādu iegūstu?
 
 
 
                                   Atbilde.
 
      Jūsu problēma ir nespēja dzīvot realitātē. Tādas problēmas parasti rodas, ja cilvēkam no bērnības nav bijuši apstākļi, lai varētu iemācīties sadzīvot ar realitāti. Parasti bērns nespēj iejusties dārziņā, tad nespēj iejusties skolā, un nav neviena, kurš varētu palīdzēt iemācīties tikt galā ar dažādām problēmām un veidot draudzīgas attiecības ar citiem cilvēkiem. ,,Sapņu prinča” uzburšana un vilšanās visvairāk ir raksturīga tām sievietēm, kurām bērnībā trūcis tēva- tēva nav bijis vai viņš ir bijis emocionāli vēss. Tad sievietes prāts uzbur tādu vīrieša tēlu, kādu gribētos redzēt. Pēc tam, kad sieviete ierauga reālo cilvēku, viņa viļās. Vienlaikus nav pieredzes, kā veidot attiecības ar vīrieti, kurš ir spējīgs mīlēt un rūpēties. Nemitīgā sapņošana un sapņu sabrukums rada ļoti stipras ciešanas sievietes prātā. Vienlaikus sieviete jūtas vientuļa, nevienam nevajadzīga.
      Lai iegūtu realitātes sajūtu, Jums ir jāmācās no cilvēkiem, kuriem šāda sajūta ir. Var palīdzēt sarunas ar draugiem un mācīšanās no tā, kā dara viņi. Var palīdzēt sarunas ar psihoterapeitu. Psihoterapijā cilvēks saprot, kāpēc viņa prāts uzbur nereālas ainas un vienlaikus mācās, kā veidot reālas attiecības. Cilvēki ar šādām problēmām pie psihoterapeita vēršas ļoti bieži. Šo problēmu ir iespējams atrisināt ar psihoterapijas palīdzību.
 
                                    Vēlot veiksmi, Dr. Andris Veselovskis.

Tālr.: +371 29448680   |  Rīga, Maiznīcas 12-1 (skatīt karti)   |  Noteikumi

Vizītkarte Raksti un podkāsti Pieteikšanās Kolēģiem